Gaz w butlach od JuraGaz możesz zamówić na trzy sposoby:

  1. Jeśli zależy Ci na tym, by nie być zaskoczony brakiem gazu podczas gotowania, grillowania czy ogrzewania, skorzystaj z pakietu JuraGaz KOMFORT
  2. Jeśli nie masz zapasowej butli z gazem, dobrym rozwiązaniem będzie JuraGaz TELE
  3. Szukaj butli z naszą plombą w autoryzowanych Punktach Wymiany Gazu

JuraGaz Komfort

Polega na stałych, systematycznych dostawach butli z gazem do klienta. Ustalona regularność wymiany Twojej zapasowej butli sprawi, że nigdy nie braknie Ci gazu w nieoczekiwanym momencie.

JuraGaz Tele

To ekspresowa dostawa butli z gazem pod wskazany adres. Ty dzwonisz – My jedziemy ! Maksymalny czas oczekiwania od momentu złożenia zamówienia to 1,5h. Rozbudowana flota pojazdów ADR sprawia, że nasze samochody są w Twojej okolicy w godzinach naszej pracy.

Autoryzowane Punkty Wymiany Butli z Gazem

Nasza sieć punktów jest nieustannie powiększana. Są to stację paliw, sklepy spożywcze oraz gospodarstwa domowe zajmujące się dystrybucją naszych butli. To właśnie tam znajdziesz oryginalne butle JuraGaz..
Poszukujemy osób, firm i instytucji do współpracy przy dystrybucji gazu w butlach oraz sprzedaży autogazu.

Zadzwoń, jeżeli

  • posiadasz stację LPG i szukasz dostawcy gazu,
  • chcesz rozszerzyć swój asortyment o gaz w butlach
  • uważasz, że w Twojej miejscowości jest popyt na butle firmy JuraGaz
  • chcesz prowadzić punkt wymiany butli
  • jesteś dealerem butli 11 kg i szukasz partnera do współpracy
  • zajmujesz się dystrybucją gazu w butlach i szukasz możliwości zakupu gazu
  • widzisz inne możliwości współpracy.

Dla Domu

JuraGaz zapewnia gaz w butlach najwyższej jakości – który nie kopci i nie brudzi garnków, o niedrażniącym zapachu. Wszystkie butle napełniane są w profesjonalnych rozlewniach, co daje pewność, że są bezpieczne.

Dla firmy

Rozumiemy specyfikę pracy w różnych branżach, dlatego nasze butle wyposażone są w różne udogodnienia, jak specjalny zawór click-on w butli dla gastronomii, który pozwala na łatwe jej podłączenie czy butle aluminiowe do wózków widłowych.

gazy techniczne

W stałej ofercie JuraGaz gazy: acetylen techniczny, argon, dwutlenek węgla, azot, mieszanki gazów technicznych oraz tlen techniczny.

Dlaczego można nam zaufać ?

Naszym głównym zadaniem, który postawiliśmy przed sobą, to dbałość aby naszym klientom nigdy nie brakło gazu. Nasza kilku zmianowa praca oraz elastyczna sieć tras sprawia, że każdy zostanie zaopatrzony w butle z gazem bez względu czy używa ich w domu, firmie czy na ogródku działkowym. Nasze założenia zdobywają uznanie naszych klientów i miło jest nam słyszeć że „zawsze mogą na nas liczyć” . Nasz szeroki wachlarz usług pozwala na kompleksową obsługę. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę oraz park butlowy, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy do kontaktu

Stacja AUTOGAZ

Autogaz dostępny na naszej stacji gazu LPG w Myszkowie spełnia wymogi normy PN-EN 589. Dostawy gazu do naszej stacji paliw pochodzą wyłącznie ze sprawdzonych, legalnych źródeł od wiarygodnych dostawców, z którymi współpracujemy od kilku lat.  Tankując gaz na naszej stacji, zapewnisz sobie eksploatację pojazdów w sposób oszczędny, bezpieczny i ekologiczny.